Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej       

Szkoła językowa BARBADOS

Szkoła językowa wrocław

Szkoła językowa bulwar ikara

Szkoła językowa kosmonautów

angielski wrocław

niemiecki wrocław

rosyjski wrocław

hiszpański wrocław

włoski wrocław

francuski wrocław

angielski

niemiecki

rosyjski

hiszpański

włoski

francuski

wrocław

BARBADOS

Szkoła

językowa

bulwar ikara

kosmonautów

facebook
 
img
img
img
img
img
 
KURSY DLA STUDENTÓW I DOROSŁYCH METODĄ DIRECT METHOD

JĘZYK NIEMIECKI METODĄ DIREKT

 

Zajęcia z języka niemieckiego metodą DIREKTES Deutsch prowadzone są z nowoczesnych podręczników od poziomu podstawowego do zaawansowanego ( C1 ).
Dzięki metodzie bezpośredniej słuchacze mogą opanować duży zasób słownictwa ( około 5500 słów ), który jest niezbędny do komunikowania się w języku obcym.Na zajęciach lektor i słuchacz mówią, piszą i myślą w języku niemieckim.
Każdy etap kursu składa się z większej ilości pytań niż inny kurs. Nasze podręczniki do metody bezpośredniej zawierają transkrypcję fonetyczną wszystkich nowych słów.

JĘZYK ANGIELSKI METODĄ DIRECT

 

Słuchacze na kursie uczą się języka ogólnego, a przede wszystkim skutecznej, swobodnej i poprawnej komunikacji w języku angielskim. Zajęcia mają charakter bezpośredniej konwersacji w języku obcym.
Poszerza słownictwo, ćwiczy struktury gramatyczne prowadząc do umiejętności rozmowy w języku angielskim.  
      
Podręczniki “English designed with Direct Method” Books 7-9 (poziomy CEFR C1-C2) łączą zalety metody bezpośredniej i komunikacyjnej. Metoda bezpośrednia pozwala słuchaczowi opanować najważniejsze umiejętności językowe – mówienie oraz rozumienie ze słuchu – w szybki i atrakcyjny sposób. Metoda komunikacyjna pomaga utrwalić angielską gramatykę i słownictwo w autentycznych kontekstach.

JĘZYK HISZPAŃSKI METODĄ DIRECTO

Español Directo to nowoczesne podręczniki do nauki języka hiszpańskiego metodą bezpośrednią. Metoda bezpośrednia pozwala nauczyć się w atrakcyjny sposób tego, co w nauce języka niezbędne i najważniejsze: mówienia i rozumienia ze słuchu        

 

Español Directo to:
■ nowoczesne słownictwo i ciekawe pytania,
■ przystępna gramatyka,
■ praktyczne scenki i dialogi.

JĘZYK WŁOSKI METODĄ DIRETTO

 

Podręcznik został napisany według tzw. metody bezpośredniej, co gwarantuje szybkie postępy w mówieniu.

Metoda bezpośrednia czy starannego sposobu wysławiania się w języku obcym z niesłychaną skutecznością. W metodzie bezpośredniej główny nacisk położony jest na żywy język w naturalnych sytuacjach komunikacyjnych. Lekcje prowadzone wyłącznie w języku obcym, a refleksja gramatyczna jest w całości podporządkowana mówieniu. Każda lekcja przynosi stały i widoczny postęp.

JĘZYK ROSYJSKI METODĄ DIRETTO

 

Pyccкий designed with Direct Method to nowoczesne podręczniki do nauki języka rosyjskiego metodą bezpośrednią (poziomy A1 i A2). 

Metoda bezpośrednia pozwala nauczyć się w praktyczny i atrakcyjny sposób tego, co w nauce języka niezbędne i najważniejsze: mówienia i rozumienia ze słuchu. 

Słuchacze ćwiczą również czytanie i pisanie. W pierwszej książce, umiejętności pisania z użyciem cyrylicy zostały poświęcone odrębne lekcje, aby słuchacz mógł lepiej opanować nowy alfabet. W podręczniku nie brakuje także przydatnych zagadnień gramatycznych. Książka 1 zawiera 35 lekcji podzielonych na 7 modułów, wraz z dialogami i lekcjami gramatycznymi.

Książka 2 zawiera 40 lekcji podzielonych na 8 modułów, wraz z dialogami i lekcjami gramatycznymi.

Podręczniki 1 i 2 zawierają łącznie około 1200 nowych słówek.
 
Copyright © 2015-2018 Created by Future Project. All Rights Reserved.