Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej       

Szkoła językowa BARBADOS

Szkoła językowa wrocław

Szkoła językowa bulwar ikara

Szkoła językowa kosmonautów

angielski wrocław

niemiecki wrocław

rosyjski wrocław

hiszpański wrocław

włoski wrocław

francuski wrocław

angielski

niemiecki

rosyjski

hiszpański

włoski

francuski

wrocław

BARBADOS

Szkoła

językowa

bulwar ikara

kosmonautów

facebook
 
img
img
img
img
img
 
METODA DIRECT        

Kurs prowadzony metodą Direct jest jednym z najnowocześniejszych kursów obecnie na rynku. Książki zawierają wyłącznie aktualne słownictwo i gramatykę. Lektorzy używają od początku języka nauczonego. Podczas zajęć uczymy kilkaset przydatnych słów, a także kurs składa się z większej ilości pytań niż tradycyjne kursy. 
Podręczniki do metody bezpośredniej jako jedyne na rynku zawierają transkrypcję fonetyczną do nowych poznanych słów. 
Kurs składa się z 6 etapów od poziomu początkowego do zaawansowanego z możliwością dalszej kontynuacji do poziomu egzaminu CAE. Do każdej książki dołączona jest płyta ze słownictwem, tekstem i dyktandami w formie mp3.

Główne cechy metody:
  1. Pytania i odpowiedzi - zajęcia zaczynamy od powtórzenia materiału z ostatnich lekcji w formie pytań i odpowiedzi po której zaczynamy przerabiać nowy materiał. Cała lekcja opiera się na pracy ustnej z lektorem. Lektor uczy nowego słownictwa i zagadnień gramatycznych ćwicząc go w formie ustnej.
  2. Uczymy myśleć w obcym języku - lektor mówi szybciej, często z zaskoczenia zadaje pytania co przyczynia się do wyuczenia natychmiastowej reakcji na zadawane w języku obcym pytania.
  3. Częsta zmiana lektora - aby zrozumieć rozmowy w języku obcym należy przyzwyczaić się do różnego sposobu mówienia i akcentu, dlatego podczas jednego kursu słuchacze mają rotację lektora.
  4. Częste powtórki - spotkania zaczynają się od powtórki z kilku poprzednich lekcji aby słuchacz nie miał zaległości w przerobionym materiale, a następnie wprowadzamy nowy materiał .
  5. Eliminujemy złe nawyki.
  6. Gramatyka - wprowadzamy tyle ile potrzeba do nauki języka obcego poprzez ćwiczenia komunikacyjne, ćwiczymy poznane struktury zadawania pytań i udzielania odpowiedzi.
  7. Schemat nauki: słuchanie, rozumienie, mówienie, czytanie i pisanie.
 
Platforma internetowa
Nasi słuchacze otrzymują od nas PIN dostęp do platformy internetowe 24 godzinny. Platforma internetowa jest programem e-learningowym zawierającym ćwiczenia dopasowane do podręczników DIRECT Metod for English, dzięki któremu można utrwalać wiadomości z lekcji, nadrabiać zaległości, a także powtarzać materiał w bardzo atrakcyjnej i nowoczesnej formie. Platforma internetowa zawiera testy ze słówkami, dyktanda i ćwiczenia gramatyczne – materiał dopasowany jest do konkretnych lekcji z podręcznika DIRECT Metod. Słuchacz otrzymuje dodatkowo 100 godzin bezpłatnej nauki w domu.

Ceny orientacyjne:
Ilość godzinCzęstotliwośćWpłata jednorazowaOpłata ratalna
402 x 2h        880 zł3 x 295 zł
302 x 2h660 zł2 x 330 zł
202 x 2h440 zł2 x 220 zł
VIP
1 osoba
2 osoby
do ustalenia60 min. - 65 zł*
60 min. - 50 zł*

* przy większej ilości zajęć w tygodniu cena lekcji ustalana indywidualnie i płatna za miesiąc z góry 

1 lekcja = 45 minut


 
Copyright © 2015-2018 Created by Future Project. All Rights Reserved.