Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej       

Szkoła językowa BARBADOS

Szkoła językowa wrocław

Szkoła językowa bulwar ikara

Szkoła językowa kosmonautów

angielski wrocław

niemiecki wrocław

rosyjski wrocław

hiszpański wrocław

włoski wrocław

francuski wrocław

angielski

niemiecki

rosyjski

hiszpański

włoski

francuski

wrocław

BARBADOS

Szkoła

językowa

bulwar ikara

kosmonautów

facebook
 
img
img
img
img
img
 
O NAS

Szkoła językowa Barbados od 1992 roku naucza języków obcych na najwyższym poziomie. Spośród naszej bogatej oferty można wybrać kurs angielskiego, a także niemiecki, włoski, hiszpański i francuski na wszystkich poziomach zaawansowania. Wszystkie kursy językowe prowadzone są w małych grupach przez wykwalifikowanych lektorów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie. Oferujemy również niemiecki, hiszpański i angielski metodą direct.

Osobom, które pragną udoskonalić swoją znajomość języka proponujemy angielski indywidualnie, posiadamy również ofertę – angielski dla firm.

Nauka angielskiego, niemieckiego oraz innych języków może być przyjemnością, sprawdź sam!

Zapraszamy na kursy językowe do naszej szkoły Barbados, która znajduje się na ulicy Bulwar Ikara 19 oraz Rumiankowej 34 w mieście Wrocław.

  


Uczymy na różnych poziomach zaawansowania Od początkującego do zaawansowanego, jesteśmy na dwóch dużych osiedlach, być może niedaleko twojego domu, nie tracisz czasu na dojazd do centrum.

Zajęcia prowadzimy w siedzibach szkół podstawowych przy bulwar Ikara i na ul. Rumiankowej.

Mamy do dyspozycji przestrzenne, ładne klasy, dużą tablicę , pomoce wizualne i inne.Nauczyciele przygotowują materiały dodatkowe, które uczniowie dołączają do portfolii językowych. Uczniowie opracowują dodatkowe projekty dostosowane do wieku, co pozwala zainteresować słuchacza kulturą krajów obcojęzycznych

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapisy prowadzimy cały rok!

NASZE ATUTY

■ Rok założenia szkoły: 1992
■ Bezpośredni kontakt z każdym uczniem
■ Przyjazna atmosfera
■ Nowoczesne metody nauczania
■ Małe grupy
■ Nasi lektorzy biorą udział w warsztatach metodycznych
■ Dostosowujemy się do potrzeb klienta
■ Szkoła oferuje niezwykle korzystne rabaty

NASI LEKTORZY

Gwarancją skutecznej realizacji programu nauczania jest profesjonalny zespół lektorów wykwalifikowanych zarówno pod względem językowym jak i metodycznym.

Każdy z zatrudnionych lektorów posiada wyższe wykształcenie odpowiedniej filologii oraz przygotowanie pedagogiczne. Dobierani są odpowiednio do danego programu np.: standardowego, specjalistycznego, czy dla dzieci.

Nasi lektorzy polscy oraz cudzoziemcy są kompetentni, cierpliwi i otwarci. Potrafią dostrzec indywidualne potrzeby językowe każdego uczestnika kursu i odpowiednio dostosować materiały i techniki nauczania. Wiedzę przekazują w sposób precyzyjny i atrakcyjny. Wszyscy biorą udział w szkoleniach metodycznych organizowanych przez Wydawnictwa językowe.

METODA KOMUNIKATYWNA

Naszym celem jest rozwijanie umiejętności skutecznego, swobodnego i poprawnego komunikowania się w obcym języku. Jedną ze stosowanych przez nas metod jest metoda komunikatywna, która rozwija w słuchaczach umiejętność skutecznego porozumiewania się na wszystkich poziomach znajomości języka.

Dzięki różnorodnym ćwiczeniom nauka staje się ciekawsza przez to słuchacz zyskuje dodatkową motywację do nauki. Dyskusje, gry, nagrania audio i wideo, prace w parach i grupach przeplatają się z tradycyjnymi metodami. W czasie trwania kursu sprawdzamy i oceniamy postępy słuchacza. Po każdym semestrze nauki słuchacz otrzymuje raport z opisem postępów, a na zakończenie przeprowadzany jest test końcowy.

METODA DIRECT - BEZPOŚREDNIA

Słuchacze na kursie uczą się języka ogólnego, przede wszystkim skutecznej, swobodnej i poprawnej komunikacji w języku angielskim, niemieckim i hiszpańskim. 

Zajęcia prowadzone są z nowoczesnych podręczników od poziomu początkującego do zaawansowanego ( C1 ) i mają charakter bezpośredniej konwersacji w języku obcym. 

Dzięki tej metodzie słuchacze mogą opanować duży zasób słownictwa ( około 6000 słów ), ćwiczą struktury gramatyczne co jest niezbędne do komunikowania się w danym języku obcy.        
 
Copyright © 2015-2018 Created by Future Project. All Rights Reserved.